Přihlášení | Registrace
Proč nakoupit u nás
  • Okna Roto Vám můžeme nainstalovat i zeservisovat.
  • S okny denně pracujeme, máme rozsáhlé profesní znalosti- dokážeme poradit.
  • Okna Vám po Českých Budějovicích ZDARMA dovezeme nebo domluvíme individuální dopravu.
  • Při odběrech na celý dům nastavujeme speciální ceny.

-

 

AKTUALITY

25.05.2015
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD

Střešní okno ROTO WDF R75 K WD


archiv novinekVýklopná/kyvná okna R8 značky RORO

Kategorii výklopně kyvných oken řady R8 lze charakterizovat jako soubor dřevěných nízkoenergetických oken, které disponují protihlukovým zasklením ROTO AcusticLine NE a rámem zapuštěným do roviny střešní krytiny. Střešní okna řady R8 jsou dodávána v hliníkovém oplechování, součástí ceny je standardně zabudovaný dvojitý zateplovací blok a parotěsný foliový rámec. Tento typ oken reprezentuje kategorii nízkoenergetických dřevěných oken, a to především z důvodu nízké konstrukční výšky, která umožňuje optimální začlenění do střechy a následné zlepšení povrchových teplot. Seřizované kování Vám umožní dodatečné vycentrování okna při případném pohybu krovu následkem dosychání krokví. 

Střešní okno ROTO WDF R88G H N WD AL

Nízkoenergetické dřevěné výklopně kyvné střešní okno DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Line Plus. Dvojité izolační dvojsklo s oboustranným tvrzeným sklem ROTO...8A.
Cena: 17 230,40 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R89P H N WD AL

Nízkoenergetické dřevěné výklopně kyvné střešní okno DESIGNO R8 s pasivním zasklením ROTO Blue Tec Plus. Nízkoenergetické samočistící trojsklo s vyššími akustickými parametry...9P.
Cena: 21 622,70 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R89G H N WD AL

Nízkoenergetické dřevěné výklopně kyvné střešní okno DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Tec. Nízkoenergetické izolační trojsklo se samočistící vrstvou ROTO...9G.
Cena: 20 424,80 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R85 H N WD AL

Nízkoenergetické dřevěné výklopně kyvné střešní okno DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Line. Dvojité izolační dvojsklo s tvrzeným sklem ROTO...5.
Cena: 13 164,80 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R86E H N WD AL

Nízkoenergetické dřevěné výklopně kyvné střešní okno DESIGNO R8 s protihlukovým zasklením ROTO AcusticLine NE. Nízkoenergetické bezpečnostní trojsklo s ochranou proti hluku..6E.
Cena: 23 074,70 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R88C H N WD AL

Nízkoenergetické dřevěné výklopně kyvné střešní okno DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Line. Dvojité izolační dvojsklo s tvrzeným sklem ROTO...5.
Cena: 0,00 Kč s DPH

REFERENCE

Ve své produktové strategii a strategii vztahů se zákazníky se společnost Roto řídí jednou základní myšlenkou, kterou je vynikající kvalita spojená s profesionálním provedením a dokonalou technologií a designem.

POPTÁVKA

Okna ROTO zdarma a nezávazně zaměříme. Pokud zvolíte formulář Rychlá poptávka, náš odborný konzultant vás bude kontaktovat do 24 hodin. Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.

KONTAKT

Pro bližší informace, rady při instalaci zakoupených produktů či nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat nebo si s námi domluvte schůzku.