Přihlášení | Registrace
Proč nakoupit u nás
  • Okna Roto Vám můžeme nainstalovat i zeservisovat.
  • S okny denně pracujeme, máme rozsáhlé profesní znalosti- dokážeme poradit.
  • Okna Vám po Českých Budějovicích ZDARMA dovezeme nebo domluvíme individuální dopravu.
  • Při odběrech na celý dům nastavujeme speciální ceny.

-

 

AKTUALITY

25.05.2015
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD

Střešní okno ROTO WDF R75 K WD


archiv novinekPlastová střešní okna v dekoru R7

Plastová okna v dekoru řady R7 lze charakterizovat jako nízkoenergetická, provedení nabízí několik variant, disponuje tepelně izolačním dvojsklem s vnějším tvrzeným sklem. Dodání je standardně prováděno v hliníkovém oplechování, včetně dvojitého zateplovacího bloku a parotěsného foliového límce. Nízké energetické a tepelné ztráty, minimalizace kondenzátu na povrchu okna, bezpečné napojení střešního okna na parotěsnou folii v podkroví prostřednictvím límce, to vše je doménou oken ROTO. Dekor řady R7 lze vyhotovit v různých barevných provedeních dřeva jako je borovice, zlatý dub aj. Nevíte si s výběrem rady a potřebujete pomoci? Kontaktujte nás, rádi Vás poradíme. 

Střešní okno ROTO WDF R79 W K K/G WD AL - dekor

Plastové výsuvně kyvné střešní okno v dekoru DESIGNO R7 se zateplovacím blokem WD. Trojsklo blueTec s tvrzeným sklem ROTO
Cena: 11 652,30 Kč s DPH

REFERENCE

Ve své produktové strategii a strategii vztahů se zákazníky se společnost Roto řídí jednou základní myšlenkou, kterou je vynikající kvalita spojená s profesionálním provedením a dokonalou technologií a designem.

POPTÁVKA

Okna ROTO zdarma a nezávazně zaměříme. Pokud zvolíte formulář Rychlá poptávka, náš odborný konzultant vás bude kontaktovat do 24 hodin. Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.

KONTAKT

Pro bližší informace, rady při instalaci zakoupených produktů či nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat nebo si s námi domluvte schůzku.