Přihlášení | Registrace
Proč nakoupit u nás
  • Okna Roto Vám můžeme nainstalovat i zeservisovat.
  • S okny denně pracujeme, máme rozsáhlé profesní znalosti- dokážeme poradit.
  • Okna Vám po Českých Budějovicích ZDARMA dovezeme nebo domluvíme individuální dopravu.
  • Při odběrech na celý dům nastavujeme speciální ceny.

-

 

AKTUALITY

25.05.2015
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD

Střešní okno ROTO WDF R75 K WD


archiv novinekStřešní okna v dekoru R8 ROTO

Plastová okna v dekoru R8 lze vybírat na základě bližší technické specifikace, či příslušné cenové relace. Řada R8 plastových oken ROTO je charakteristická rámem zapuštěným do roviny střešní krytiny, maximální tepelnou izolací díky integrovanému zateplovacímu bloku, který snižuje až o 30 % tepelné ztráty. Je garancí kvalitního zateplení celého okna. Optimální začlenění do střechy díky nízké konstrukční výšce napomáhá zlepšení povrchových teplot a v konečném směru snižuje náročnost celé stavby a vede k úspoře energie. Unikátní seřizovací kování pak slouží k dodatečnému vycentrování okna při pohybu krovu v důsledku vlivu dosychání krokví. Dekor řady R8 lze vyhotovit v několika barevných odstínech jako je zlatý dub, ořech, borovice, mahagon, tmavý dub apod. 

Střešní okno ROTO WDF R89G K W WD AL - dekor

Nízkoenergetické plastové výklopně kyvné střešní okno v dekoru DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Tec. Nízkoenergetické izolační trojsklo se samočistící vrstvou ROTO...9G.
Cena: 23 219,90 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R88C K W WD AL - dekor

Nízkoenergetické plastové výklopně kyvné střešní okno v dekoru DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Line Plus. Dvojité izolační dvojsklo s oboustranným tvrzeným sklem ROTO...8A.
Cena: 18 730,80 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R89P K W WD AL - dekor

Nízkoenergetické plastové výklopně kyvné střešní okno v dekoru DESIGNO R8 s pasivním zasklením ROTO Blue Tec Plus. Nízkoenergetické samočistící trojsklo s vyššími akustickými parametry...9P.
Cena: 27 067,70 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R86E K W WD AL - dekor

Nízkoenergetické plastové výklopně kyvné střešní okno v dekoru DESIGNO R8 s protihlukovým zasklením Roto AcusticLine NE. Nízkoenergetické bezpečnostní trojsklo s ochranou proti hluku..6E.
Cena: 28 519,70 Kč s DPH

Střešní okno ROTO WDF R85 K W WD AL - dekor

Nízkoenergetické plastové výklopně kyvné střešní okno v dekoru DESIGNO R8 se zasklením ROTO Blue Line. Dvojité izolační dvojsklo s tvrzeným sklem ROTO...5.
Cena: 15 826,80 Kč s DPH

REFERENCE

Ve své produktové strategii a strategii vztahů se zákazníky se společnost Roto řídí jednou základní myšlenkou, kterou je vynikající kvalita spojená s profesionálním provedením a dokonalou technologií a designem.

POPTÁVKA

Okna ROTO zdarma a nezávazně zaměříme. Pokud zvolíte formulář Rychlá poptávka, náš odborný konzultant vás bude kontaktovat do 24 hodin. Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.

KONTAKT

Pro bližší informace, rady při instalaci zakoupených produktů či nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat nebo si s námi domluvte schůzku.