Přihlášení | Registrace
Proč nakoupit u nás
  • Okna Roto Vám můžeme nainstalovat i zeservisovat.
  • S okny denně pracujeme, máme rozsáhlé profesní znalosti- dokážeme poradit.
  • Okna Vám po Českých Budějovicích ZDARMA dovezeme nebo domluvíme individuální dopravu.
  • Při odběrech na celý dům nastavujeme speciální ceny.

-

 

AKTUALITY

25.05.2015
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD
Střešní okno ROTO WDF R75 K WD

Střešní okno ROTO WDF R75 K WD


archiv novinekVýsuvně kyvná střešní okna R7 ROTO

Kategorie výsuvně kyvných oken řady R7 je specifická škálou kvalitných technických aspektů nejen této samoné řady, ale v konečném směru všech oken ROTO. Výsuvně kyvná okna řady R7 jsou nízkoenergeticky pojatá, včetně standardní dodávky v hliníkovém oplechování. Součástí okna je, jak již tomu bylo i u předchozích řad, zateplovací blok WD, dvojité izolační dvojsklo ROTO. Cena okna je nastavena včetně hlediska automatického zabudování právě dvojitého zateplovacího bloku a parotěsného foliového límce. Ku příkladu střešní okno ROTO Designo R75 K WD lze označit jako nejprodávanější své řady s maximálním úhlem vyklopení 38", spárovým přivětráváním, tříkomorovým plastovým profilem apod. Nevíte si s výběrem rady? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. 

Střešní okno ROTO WDF R79 K W WD AL

Plastové výsuvně kyvné střešní okno DESIGNO R79 Zasklené trojsklem s ochranou proti hluku a zateplovacím blokem WD.
Cena: 10 926,30 Kč s DPH

REFERENCE

Ve své produktové strategii a strategii vztahů se zákazníky se společnost Roto řídí jednou základní myšlenkou, kterou je vynikající kvalita spojená s profesionálním provedením a dokonalou technologií a designem.

POPTÁVKA

Okna ROTO zdarma a nezávazně zaměříme. Pokud zvolíte formulář Rychlá poptávka, náš odborný konzultant vás bude kontaktovat do 24 hodin. Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.

KONTAKT

Pro bližší informace, rady při instalaci zakoupených produktů či nezávazné poptávky nás neváhejte kontaktovat nebo si s námi domluvte schůzku.