Dřevěná okna

Dřevěná okna ROTO lze vybírat na základě příslušné parametrizace a bližší technické specifikace. Dřevěná okna disponují celou řadou kvalitních vlastností, které zajisté oceníte právě Vy! Za klíčové aspekty dřevěných oken lze označit především tepelné a zároveň technické vlastnosti dřevěných oken, a to právě z důvodu využití 100 % přírodních materiálů. Pevnost dřeva umožňuje dlouhodobou životnost oken, kterou umocní naše kvalitní zasklívací systémy. Dalšími pozitivy jsou snadná údržba oken v případě drobného poškození skla apod, vynikající tepelné a izolační vlastnosti, nízká tepelná vodivost, zabezpečující požární bezpečnost. Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, které Váš domov zútulní, zvolte právě dřevěná okna značky ROTO. 

Podkategorie

 • Kyvná okona R4

  V sekci Kyvných oken R4 naleznete především dřevěná okna diferencovaná dle parametru řady Designo R4. Tuto řadu lze charakterizovat technickými aspekty v podobě izolačního dvojskla, možnosti umístění nad podlahou. Dřevěná kyvná okna řady R4 jsou specifická především nadčasovým designem a spolehlivostí. Kyvná okna R4 Vás překvapí nejen celou škálou skvělých technických vlastností jako je samotná kyvná poloha okna, dřevěný lakovaný profil, spárové přivětrávání, zasklení bezpečnostním dvojsklem aj., ale také dostupnou cenou odpovídající kvalitě provedení. Jednotlivá dřevěná okna lze vybírat na základě příslušných technických parametrů, či ceny. Nevíte si s výběrem rady? Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme. 

 • Kyvná okna R6

  Kyvná okna řady R6 jsou charakteristická především rámem zapuštěným do roviny střešní krytiny, včetně dodání v podobě hliníkového oplechování. Kyvná okna ROTO poskytují maximální komfort v oblasti tepelné izolace, disponují dvojitým zateplovacím blokem a parotěsným foliovým límcem. Díky nízké konstrukční výšce napomáhají optimálním začlenění do střechy, čímž přispívají ke zlepšení povrchových teplot. Tato charakteristická vlastnost definuje kyvná okna řady R6 také jako nízkoenergetická. Dřevěná kyvná okna ROTO lze vybírat na základě preference, technické specifikace, či cenového rozmezí. Garantujeme nadčasovost a nadstandard. 

 • Výsuvně kyvná okna R7

  Výsuvně kyvná okna řady R7 lze blíže specifikovat jako nízkoenergetická s trojsklem ROTO. Střešní okna této řady jsou dodávána v hliníkovém oplechování, za vhodné umístění lze označit výši nad podlahou. Pokud dáváte přednost designu a nadčasovosti, jistě volte dřevěná střešní okna ROTO. V našem sortimentu naleznete nejprodávanější nízkoenergetické střešní okno ROTO Designo R79 s maximálním úhlem vyklopení 38". Výsuvně kyvná poloha okna, spárové přivětrávání, bezpečnostní mycí plocha aj. vytváří ten správný základ pro pohodlí Vašeho domova. 

 • Výklopná/kyvná okna R8

  Kategorii výklopně kyvných oken řady R8 lze charakterizovat jako soubor dřevěných nízkoenergetických oken, které disponují protihlukovým zasklením ROT a rámem zapuštěným do roviny střešní krytiny. Střešní okna řady R8 jsou dodávána v hliníkovém oplechování, součástí ceny je standardně zabudovaný dvojitý zateplovací blok a parotěsný foliový rámec. Tento typ oken reprezentuje kategorii nízkoenergetických dřevěných oken, a to především z důvodu nízké konstrukční výšky, která umožňuje optimální začlenění do střechy a následné zlepšení povrchových teplot. Seřizované kování Vám umožní dodatečné vycentrování okna při případném pohybu krovu následkem dosychání krokví. 

Aktivní filtry