Dekor na plastová okna

Plastová okna v dekoru jsou standardně typizovaná jako plastová okna ROTO se všemi klíčovými vlastnostmi plastových oken. Jedná se především o vysokou energetickou úsporu, optimální poměr mězi cenou a výkonem, snadné údržbové momenty, dlouhodobou životnost a v neposlední řadě také například 100% recyklovatelnost. Plastová okna ROTO je však možné vyhotovit v dekoru, a to hned v několika provedeních s imitacemi dřeva různých barevných odstínů. V případě preference přirozených tónů barev s moderními designovými a technickými aspekty plastových oken, pro Vás plastová ona v dekoru budou tou správnou volbou. Tato okna Vás přesvědčí nejen svou funkčností, ale přirozeným estetickým vzhledem, včetně dlouhohodobé trvanlivosti zachování odstínu dekoru.

Podkategorie

 • Dekor na okna R4

  Plastová okna v dekoru R4 disponují stejně jako kompletní řada oken R4 tepelně izolačním dvojsklem či trojsklem s vnějším tvrzeným sklem. Tato okna jsou standardně dodávána v hliníkovém oplechování, dvojitý zateplovací blok, včetně parotěsného foliového límce garantuje nízké tepelné a energetické ztráty. Rámové těsnění pak zabraňuje minimalizaci kondenzátu na povrchu okna. Okna ROTO nabízejí provilegium v oblasti propojení střešního okna na parotěsnou folii v podkroví prostřednictvím límce z parotěsné folie. Okna v dekoru R4 jsou k dostání v několika provedeních dekoru dřeva, jako je borovice, či zlatý dub.

 • Dekor na okna R6

  Plastová okna v dekoru řady R6 jsou specifická rámem zapuštěným do roviny střešní krytiny, dodání je standardně v hliníkovém oplechování. Optimální začlenění do střechy díky nízké konstrukční výšce, přispívá ke zlepšení povrchových teplot a snižuje tepelnou náročnost celé stavby. Součástí kompletní ceny ROTO oken je z výroby zabudovaný dvojitý zateplovaí blok a parotěsný foliový límec. Unikátní seřizovatelné kování napomáhá dodatečnému vycentrování okna při pohybu krovu v důsledku vlivu dosychání krokví. Plastová okna v dekoru řady R6 je možné dodat v několika provedeních dekoru dřeva jako je zlatý dub, ořech, borovice.

 • Dekor na okna R7

  Plastová okna v dekoru řady R7 lze charakterizovat jako nízkoenergetická, provedení nabízí několik variant, disponuje tepelně izolačním trojsklem s vnějším tvrzeným sklem. Dodání je standardně prováděno v hliníkovém oplechování, včetně dvojitého zateplovacího bloku a parotěsného foliového límce. Nízké energetické a tepelné ztráty, minimalizace kondenzátu na povrchu okna, bezpečné napojení střešního okna na parotěsnou folii v podkroví prostřednictvím límce, to vše je doménou oken ROTO. Dekor řady R7 lze vyhotovit v různých barevných provedeních dřeva jako je borovice, zlatý dub aj. Nevíte si s výběrem rady a potřebujete pomoci? Kontaktujte nás, rádi Vás poradíme. 

 • Dekor na okna R8

  Plastová okna v dekoru R8 lze vybírat na základě bližší technické specifikace, či příslušné cenové relace. Řada R8 plastových oken ROTO je charakteristická rámem zapuštěným do roviny střešní krytiny, maximální tepelnou izolací díky integrovanému zateplovacímu bloku, který snižuje až o 30 % tepelné ztráty. Je garancí kvalitního zateplení celého okna. Optimální začlenění do střechy díky nízké konstrukční výšce napomáhá zlepšení povrchových teplot a v konečném směru snižuje náročnost celé stavby a vede k úspoře energie. Unikátní seřizovací kování pak slouží k dodatečnému vycentrování okna při pohybu krovu v důsledku vlivu dosychání krokví. Dekor řady R8 lze vyhotovit v několika barevných odstínech jako je zlatý dub, ořech, borovice.

Aktivní filtry